Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 675 00 43 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Yumuşak Minderli Ahşap Yönetici Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Yumuşak Minderli Ahşap Yönetici Koltuğu

Kodu
: MS1120

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Rahatlığına düşkün yöneticilerin ilk tercihlerinin arasında yer alan koltuğumuz, yumuşak sünger yapısı ve sağlam ahşap parçaları sayesinde üst düzey yönetici grubumuza dahil olmuştur. Özellikle yönetici odalarındaki görüntüyü üst düzeye çıkarması, ürünümüzün tasarım unsurları arasında ilk sırada yer almaktadır. Ürünümüz ile ofisinizdeki uyumu, ahşap koltuk ailesinde yer alan ürünler ile sağlayabilmekteyiz.

Yumuşak minderli ahşap koltuk ailesinde alt yönetici grubu ve personellerin kullanımı için çalışma koltuğu, toplantı odalarında ve ofis alanlarındaki toplantı masalarında kullanılması amacı ile toplantı koltuğu ve bekleme salonlarında, sekretaryalarda, ofis dinlenme salonlarında ve ofis masaları önlerinde misafirleriniz için, yıldız ayaklı misafir koltuğu yer almaktadır.

Ürün ailesinde yer alan tüm koltukların kolçakları ve ayak kısımları ahşap malzemeden üretilmiştir. Bu ahşap malzemeler zevkinize göre veya mekanınızdaki renk uyumuna göre farklı renklerde boyanabilmektedir. Ayrıca ahşap kısımların üzerleri darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olması adına cila işlemi uygulanmıştır. Bu renk konseptini tamamlaması adına, ürünümüzdeki kaplama malzemelerinin renklerini de kartelamızda yer alan renklerde döşeyebilmekteyiz. Koltuğumuza spor bir hava katmak için ise, döşeme üzerinde yer alan dikişlerin iplik renklerini de kaplama malzeme renginden zıt bir renk ile kaplayabilmekteyiz.

Ahşap müdür koltuğunda kullanılan fonksiyonel mekanizma, çalışma koltuğunda da kullanılmıştır. Fonksiyonel mekanizma koltuğun istenilen açıda sabitlenebilmesini ve beşik hareketini gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Mekanizma ayrıca alt kısmında yer alan amortisörü kontrol eden kolçağı bünyesinde barındırmaktadır. Amortisör kullanıldığı koltuğun kendi ekseninde dönebilmesini sağlamakla beraber yükseklik ayarını gerçekleştirmemizi de sağlamaktadır. Amortisör, müdür koltuğu, çalışma koltuğu ve toplantı koltuğunda aynı özelliklerdedir. Yıldız ayaklı misafir koltuğunda amortisör yerine, koltuğun çalışma prensibi gereği konum koruyucu sistem kullanılmıştır. Amortisör ve konum koruyucuya alt kısımdan ahşap yıldız ayak takılıdır. Yıldız ayak 5 kollu metal profiller üzerine ahşap parçaların monte edilmesi ile üretilmiştir. Alt kısımlarından tekerlekler takılıdır.
Deri RenkleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06 - 675 00 43)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom 1

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0542 543 71 70
Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

Showroom 2

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No: 14
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0530 265 22 77
Tel : 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom 1

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 00 43
Faks : 0(212) 675 12 22
Showroom 2

Masko 5B Blok No: 14 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 00 07
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin