Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Sırtı Fileli Oturak Derili Müdür Koltuğu arka görüntüsü koltuğun yan resmi
Sırtı Fileli Oturak Derili Müdür Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Sırtı Fileli Oturak Derili Müdür Koltuğu

Kodu
: MS543

Kategori

Ebatlar
: 61 x 57 x 126 h

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Adından da anlaşılacağı gibi tamamen ergonomiye yönelik detayların söz konusu olduğu koltuğumuzu kullanarak mekanınızdaki görsel düzeyi arttırabilirsiniz. Sırt kısmında yer alan krom kaplı alüminyum dikmelere monte edilmiş olan file, oturulduğu anda vücudu kavrar ve rahat bir oturum gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Özellikle konforu üst düzeyde başlık ilavesiyle sağlamış oluyoruz. Bu başlık kısmı bükümlü borulara döşeme malzemesinin kaplanması ile yassı ince bir görüntü elde edilmesi ile beraber size çalışırken dinlenebilme avantajı sağlamaktadır.

Krom kaplı alüminyum sırt kısmı detayı, yine aynı malzemeden imal edilmiş, döşemeli olan kolçaklar ile alt kısma doğru devam etmektedir. Kolçaklar koltuğun sağlamlığının arttırılması adına hem sırt hem de oturma kısmına monte edilmiştir. Oturma kısmı iskeleti bükümlü çelik malzemeden üretilmiştir. Bu çelik konstrüksiyon üzeri 55 danste 44kg/m3 yoğunluğunda dökme kalıp süngerden üretilmiştir. Oturma kısmının uçları aşağı doğru eğimli olarak üretilmiştir. Bunun sebebi kalite standartları gereği vücudun diz arkalarında yer alan sinirlere baskı yapılmaması ve oturumda tüm vücudun bu sayede rahat etmesidir.

Fileli müdür koltuğumuzun oturma kısmının altında yer alan kapsüllere cıvatalar ile bağlanmış olan fonksiyonel mekanizma yer almaktadır. Mekanizma koltuğun istenilen açıda sabitlenmesini ve yaylanmasını sağlamaktadır. Mekanizma 2,5mm. et kalınlığına sacdan üretilmiş ve iki ana parçadan oluşmaktadır. Mekanizmada sırt ayarı için ve amortisörü kontrol etmemizi sağlayan iki adet kol bulunmaktadır. Mekanizmaya alt kısımdan krom kaplı metal dış yüzeye sahip amortisör takılıdır. Amortisör ise alt kısımdan konik formu verilmiş olan alüminyum yıldız ayağa monte edilmiştir. Bu alüminyum ayak polisaj yöntemi ile parlatılmıştır. Alüminyum yıldız ayağa alt kısımlardan plastik tekerlekler monte edilmiştir.

Fileli müdür koltuğu ve aynı rahatlığa sahip olan ürün ailesinde yer alan tüm koltuklar, garanti şartları kapsamında 2 yıl garantilidir.
Sert File Renk ÇeşitleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin