Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 675 00 43 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Plastik Kollu Dökme Sünger Müdür Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Plastik Kollu Dökme Sünger Müdür Koltuğu

Kodu
: MS179

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Müdür koltukları kategorimizde ekonomik ve sağlam oluşu ile ergonomik plastik müdür koltuğumuz ilk sıralarda yerini almıştır. Ergonomik müdür koltuğu statüsüne tamamen uygun bir ürünümüzdür. Bir personel koltuğu ücretine sahip koltuğumuz, ekonomik olması yanı sıra içerisindeki kalite malzemeler ile sağlamlığını uzun yıllar yıpranmadan koruyacaktır. Müdür koltuğumuzun iskeleti çelik konstrüksiyondan meydana gelmektedir. Çelik konstrüksiyon üzeri ise dökme kalıp poliüretan sünger ile kaplanmıştır. Koltuğumuzun gövdesi vücut yapısına uygun halde üretilmiştir. Oturulduğu anda sırtınız ile bir bütün hale gelerek, çalışma esnasında vücudunuzun direncini kaybetmeyeceksiniz.

Plastik müdür koltuğumuz ile aynı görsel ve fonksiyonel özelliklere sahip olan, çalışma-toplantı koltuğu ve misafir koltukları müdür koltuğumuzun ürün ailesinde yer almaktadır. Müdür koltuğumuzun, ürün ailesinde yer alan koltuklardan görsel olarak tek farkı sırt yüksekliğidir. Fonksiyonel olarak ise çalışma koltuğu ile aynı fonksiyonel özelliklere sahiptirler. Tüm koltuklarda aynı çelik iskelet , aynı poliüretan kolçaklar ve aynı poliüretan ayak kullanılmıştır. Kolçaklar hem sırt hem de oturma kısmına monte edilmiştir. Bunun sebebi koltuğumuzun sağlamlık oranını maksimuma çıkartma çabamızdır.

Müdür koltuğumuzda kullanılan mekanizma, koltuğun istenilen açıda (dik pozisyon, yatar pozisyon) sabitlenebilmesini veya beşik hareketini gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Mekanizmada iki adet kolçak bulunmaktadır. Bu kolçaklar sağ ve sol kısımda yer almaktadır. Sol kısımdaki kolçak sırt ayarlarını yapabilmemizi, sağ kısımdaki kolçak ise amortisörü kontrol etmemizi sağlamaktadır. Çalışma koltuğundaki mekanizma müdür koltuğu ile aynı özelliktedir. Fakat yıldız ayaklı misafir koltuğunda, sırt sabitliğini koruyan ve konum koruyucu sistemin çalışmasına olanak sağlayan sabit mekanizma bulunmaktadır.

Müdür ve çalışma koltuğundaki mekanizmalara alt kısımlardan amortisörler takılıdır. Amortisör kullanıldığı koltuğun kendi ekseninde dönebilmesini ve yükseklik ayarını yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede koltuğumuz farklı vücut yüksekliklerine de ayak uydurabilmektedir. Amortisör dış kısımdan plastik koruyucu körüğe sahiptir. Bu körük amortisörü darbelere ve tozlanmaya karşı korumaktadır.

Amortisöre alt kısımdan poliüretan yıldız ayak takılıdır. Müdür, çalışma ve yıldız ayaklı misafir koltuğunda aynı forma sahip yıldız ayak kullanılmıştır. Yıldız ayak 5 kolludur. İçerisinde gövde kısmında olduğu gibi çelik konstrüksiyon yer almaktadır. Alt kısımlardan polyamid malzemeden üretilmiş 5 adet tekerlek takılıdır. Tekerlekler sayesinde koltuğumuz istenilen yöne rahat bir şekilde hareket etmektedir. Yıldız ayaklı misafir koltuğunda tekerlekler yerine sabit pingolar kullanılmıştır.

Müdür koltuğumuz ve ürün ailesinde yer alan tüm koltuklar garanti şartları kapsamında 2 yıl garantilidir.
Deri Renk KartelasıPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06 - 675 00 43)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom 1

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0542 543 71 70
Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

Showroom 2

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No: 14
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0530 265 22 77
Tel : 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom 1

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 00 43
Faks : 0(212) 675 12 22
Showroom 2

Masko 5B Blok No: 14 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 00 07
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin