Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 675 00 43 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Metal Ekonomik Müdür Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Metal Ekonomik Müdür Koltuğu

Kodu
: MS813

Kategori

Ebatlar
: 60 x 64 x 113 h

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Ekonomik müdür koltuğumuz, hem ekonomik oluşu hem de kaliteli malzemelerden üretilmesi sebebiyle seçkinliğini sürdürmektedir. Seçkin ofislerin ekonomik tercihleri sıralamasında en üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Koltuğumuzun iskeleti çelik konstrüksiyondan meydana gelmektedir. Çelik konstrüksiyon üzeri uzun yıllar formu bozulmadan hizmet eden dökme süngere sahiptir. Müdür koltuğumuzun iskelet omurgası, insan vücut yapısına uygun şekil verilerek üretilmiştir. Oturulduğu anda vücudu kavrayabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede ofiste geçirilen zaman içerisinde enerjinizi üst seviyede tutabileceksiniz.

Müdür koltuğumuz ile aynı sağlamlığa ve görsel özelliklere sahip olan, çalışma koltukları kategorisinde, toplantı koltuğu ve iki farklı ayak yapısına sahip olan misafir koltukları müdür koltuğumuzun koltuk ailesini oluşturmaktadır. Koltuk ailesinde bulunan tüm ürünler aynı mekânda istenildiği gibi konumlandırılabilir ve uyumlu bir görüntü sunmaktadır. Koltuk ailesinde bulunan tüm ürünler kartelamızda yer alan renklerde kaplanabilmektedir. Bu kaplamanın üzerinde yer alan ipliklerin renklerini, koltuğun daha spor bir görünüme sahip olması adına değiştirebilmekteyiz.

Ekonomik müdür koltuğu ve çalışma koltuğunda fonksiyonel mekanizma kullanılmıştır. Bu mekanizma koltuğun yatar pozisyonlarda, istenilen açıda sabitlenebilmesini ve yaylanabilmesini mümkün kılmaktadır. Koltuğun sabitlenebilmesi için mekanizmanın sol kısmında yer alan kolçağın aşağı kısımda konumlandırılması gerekmektedir. Yaylanma özelliğinin aktif olması için bu kolçağın yukarı kısımda konumlandırılması gerekmektedir. Yaylanma özelliği aktif iken, yaylanma sertliği sizi rahatsız ediyorsa (yumuşaksa ya da sertse) mekanizmanın ön kısmındaki topuzu sağa ya da sola çevirerek yumuşaklık ayarını değiştirebilmekteyiz. Mekanizmaya alt kısımdan amortisör takılıdır. Amortisör koltuğun kendi ekseninde dönebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca koltuğun farklı vücut yüksekliklerine hitap edebilmesi için amortisör yardımı ile yükseklik ayarını da değiştirebilmekteyiz. Amortisör alt kısımdan yıldız ayağa takılıdır. Bu yıldız ayak konik form verilerek üretilmiştir. Yıldız ayak 5 kolludur ve her kola alt kısımdan tekerlekler takılıdır.
Peşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06 - 675 00 43)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom 1

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0542 543 71 70
Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

Showroom 2

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No: 14
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0530 265 22 77
Tel : 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom 1

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 00 43
Faks : 0(212) 675 12 22
Showroom 2

Masko 5B Blok No: 14 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 00 07
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin