Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Fileli Ayarlı T Kolçaklı Müdür Koltuğu Ön Görüntü Yakın Görüntü Yakın Ön Görüntü siyah beyaz fileli müdür koltuğu
Fileli Ayarlı T Kolçaklı Müdür Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Fileli Ayarlı T Kolçaklı Müdür Koltuğu

Kodu
: MS535

Kategori

Ebatlar
: 65 x 62 x 113 h

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Fileli koltuk tercih eden kişiler, şüphesiz rahatlığına ve konforuna düşkün olan kişilerdir. Bu sonuç fileli koltukların rahat ve konforlu olduğunu bize kanıtlamaktadır. Fileli müdür koltuğumuzun sırt kısmı metal profillere giydirme yöntemi ile file kaplanmıştır. Oturulduğu anda sırt kısmının tamamen kavrandığını ve ergonomik bir oturum gerçekleştirildiğini hissedeceksiniz. Oturma kısmı ise plastik iskelet üzeri 7cm. sünger ile kaplanmıştır. Bu sünger üzeri ise farklı renklerde deri veya kumaş malzemeler ile kaplanabilmektedir. Sırt kısmında kullanılan filenin renkleri kısıtlı olduğu için, sayfada yer alan renk seçenekleri kısmından seçebilirsiniz.

Fileli müdür koltuğumuzun en önemli özelliklerinden biride, farklı dirsek yüksekliklerine göre ayarlanabilir koçaklardır. Bu kolçakların yan kısımlarında bulunan düğmelere basılarak kolçak aşağı ve yukarı doğru ayarlanabilmektedir. İstenilen, uygun yükseklik yakalandığı anda düğme serbest bırakılır ve kolçak yüksekliği sabitlenmiş olur. Kolçaklar oturma kısmına tek noktadan bağlanmıştır. Alt kısmı plastik malzemeden üretilmiştir. Üst kısmı yumuşak dokuya sahip olması adına kauçuk malzeme ile kaplanmaktadır.

Fileli müdür koltuğumuzda yer alan mekanizma, çift kollu mekanizmadır. Sol kısımda ki koltuğun belli bir açıda yaylanmasını, yaylanma esnasında istenilen açıda sabitlenebilmektedir. Mekanizmanın ön kısmında bulunan topuz, koltuğun yaylanma sertliğini ayarlayabilmekteyiz. Mekanizmaya alt kısımdan amortisör bağlıdır. Amortisör koltuğun kendi ekseninde dönebilmesini ve yükseklik ayarını yapabilmemizi sağlamaktadır. Amortisör alt kısımdan yıldız ayağa takılıdır. Yıldız ayak konik şeklinde üretilmiştir. Yıldız ayak 5 kolludur ve her kola alt kısımdan plastik tekerlekler takılıdır. Tekerlekler koltuğun istenilen yöne rahat şekilde hareket etmesini sağlamaktadır. Fileli müdür koltuğu ve koltuk ailesinde yer alan tüm ürünler garanti şartları kapsamında 2 yıl garantilidir.
Sert File Renk ÇeşitleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin