Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Derili Başlıklı Müdür Koltuğu ön görüntüsü koltuğun arka görüntüsü koltuğun yan görüntüsü
Derili Başlıklı Müdür Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Derili Başlıklı Müdür Koltuğu

Kodu
: MS546

Kategori

Ebatlar
: 61 x 57 x 126 h

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Derili başlıklı müdür koltuğu her türlü çalışma ortamına ayak uyduracak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ofisinizde ki tüm yerleşim birimleri için ayrı ayrı modellerde üretilmiş koltuk ailesi bulunmaktadır. Ürünümüz modern tasarıma sahiptir. Arka kısmındaki krom çıtaları, lüks başlık kısmı, krom kolçakları ile alüminyum ayakları ürünün görsel zenginliğini arttırdığı gibi koltuğun sağlamlığı da arttırmış olmaktadırlar. Ürün ailesinde yer alan koltuklarda yalnızca müdür koltuğunda başlık desteği bulunmaktadır.

Lüks ve ergonomik makam koltuğu ile ürün ailesinde yer alan, alt yönetici grupları ve personeller için tasarlanmış olan çalışma koltuğunun mekanizması, amortisörü ve yıldız ayağı aynı malzemelerden imal edilmektedir. Yine ürün ailesinde yer alan ve iki farklı ayak yapısına sahip olan misafir koltukları ve toplantı koltuğu, çalışma koltuğu ile aynı görsel özelliklere sahiptir. Toplantı koltuğu, adından da anlaşılacağı gibi toplantı odalarında ve ofislerdeki toplantı masalarında kullanılması hedeflenerek üretilmiştir.

Derili başlıklı derili toplantı koltuğu ile çalışma ve müdür koltuğunun fonksiyonel farklılıkları bulunmaktadır. Müdür ve çalışma koltuğunda kullanılan fonksiyonel mekanizma, toplantı koltuğunda yerini tek kolçaklı mekanizmaya bırakmıştır. Fakat amortisörleri aynı malzemeden oluşmaktadır. Misafir koltukları Yıldız ayaklı misafir koltuğu ve u ayaklı misafir koltuğu olmak üzere iki farklı ayak yapısına sahiptir. Yıldız ayaklı misafir koltuğunda sabit mekanizma kullanılmıştır. Amortisör yerine, oturum işlemi gerçekleşmeden önce hangi konumda ise, konumu değiştirilse bile oturulmadan önceki konumuna geri dönebilen konum koruyucu kullanılmıştır. Ayak kısmı U ayaklı misafir koltuğu hariç tüm ürünlerle aynıdır. Diğer ürünlerde kullanılan tekerlekler yerine yıldız ayaklı misafir koltuğunda sabit pingolar kullanılmıştır.

Derili başlıklı derili u ayaklı misafir koltuğumuzda kullanılan ayak yapısı ise, U formu verilmiş, 3,2cm. çapında bükümlü metal borudan imal edilmiştir. Metal üzeri krom kaplanmıştır. Derili başlıklı başlıklı müdür koltuğu ve koltuk ailesinde bulunan tüm ürünler garanti şartları kapsamında 2 yıl garantilidir.
Damarlı Deri KartelasıPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin