Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
0(212) 675 03 06 675 00 43 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Ahşap Gövdeli Rahat Müdür Koltuğu
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Ahşap Gövdeli Rahat Müdür Koltuğu

Kodu
: MS135

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Ofis koltukları seçiminde en önemli unsurların başında rahat oluşu ve sağlam oluşu gelmektedir. Bu sonuç neticesinde Ahşap müdür koltuğunu ve ürün ailesini üretim listemize dahil etmiş bulunuyoruz. Müdür koltuğumuzda ve ürün ailesinde bulunan tüm koltuklarda kullanılmış olan malzemeler tamamen yerli üretim olup, 1.sınıf hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. Gövde iskeleti içe doğru bükümlü ahşap kontradan oluşmaktadır. Ahşap kontra koltuğun görselinden de anlaşılacağı gibi, oturulduğunda vücudu tamamen kavrayan yapıya sahiptir. Böylelikle ofiste geçirilen vakitlerde, koltuklardan kaynaklanan ağrıları en aza indirgemiş olmaktayız.

Koltuğumuzun iskeleti yumuşak ince süngerli deri kaplıdır. Bu iskelet üzerinde ise 6cm. kalınlığında yumuşak sünger bulunmaktadır. Sünger üzeri deri malzeme döşenmiştir. Kaplama malzemesi isteğiniz doğrultusunda, kartelamızda yer alan farklı renk ve desenlerde deri veya kumaş malzeme ile de kaplanabilmektedir. Koltuğumuzun gövdesi gibi kolçak ve ayak kısımları da ahşap malzemeden üretilmiştir. Bu ahşap parçalar kaplama malzemesinde olduğunu gibi, zevkinize veya mekanınızda ki renk uyumuna göre renklendirilebilmektedir. Ahşap malzemelerin üzerleri çizilmelere ve darbelere dayanıklı olması adına cilalanmıştır.

Müdür koltuğumuzda kullanılan mekanizma profesyonel mekanizmadır. Bu mekanizma müdür koltuklarına özel olarak üretilmektedir. Kullanıldığı koltuğun istenilen açıda sabitlenebilmesini sağlamakla beraber, beşik hareketini de gerçekleş tirsini sağlamaktadır. Mekanizmanın kilidi pasif halde, koltuk sallanır halde iken, koltuğun aniden geri yaslanmasını ve çarpmasını önleyen anti şok sistem mekanizmanın ön kısmında yer almaktadır. Bu sistemin bir diğer özelliği ise yaylanma sertliğini de ayarlayabilmemizi sağlamaktadır. Mekanizmaya alt kısımdan, dışı plastik körük kaplı, gazlı amortisör bulunmaktadır. Amortisör koltuğun kendi ekseni etrafında dönebilmesini sağlamakla beraber, yükseklik ayarını da değiştirebilmemizi sağlamaktadır. Amortisör alt kısımdan ise, yüksek mukavemetli ahşap yıldız ayağa monte edilmiştir. Ahşap yıldız ayağın iç kısmında, tek merkez etrafında 5 adet metal profil kaynatılarak yıldız görüntüsü verilmiş metal konstrüksiyona sahiptir. Bu metal profillerin üzerinde ise ahşap parçalar yer almaktadır. Ahşap yıldız ayağa alt kısımdan tekerlekler takılmıştır.
Deri Renk KartelasıPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06 - 675 00 43)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom 1

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0542 543 71 70
Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

Showroom 2

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 B Blok No: 14
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0530 265 22 77
Tel : 0212 675 00 43
Faks: 0212 675 00 07

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom 1

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 00 43
Faks : 0(212) 675 12 22
Showroom 2

Masko 5B Blok No: 14 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 00 07
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin