Ofis Koltukları :: Çeşit, Model ve Fiyatlar

  • Masko 3000 m2 ofis mobilya mağazası
  • Ofis Koltukları, Ofis Koltuk Takımları
  • Ofis Koltuk Modelleri
  • Size Özel Ofis Kanepeleri
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları markasıdır.
  • Toptan Ofis Koltukları
  • İstanbul içi Ücretsiz Kargo...
  • Ofis Kanepe Modelleri mobilyasiparisi.com 'da
  • Masko 'nun En Büyük Ofis Koltukları Mağazası
  • Personel Koltukları, Çalışma Koltukları
Değerli ziyaretçimiz. Web Sayfamızı güncelliyoruz. Dilerseniz www.teknikofis.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 0(212) 675 03 06

Ofis Koltukları

Büro Koltukları, Personel Çalışma koltukları, Ofis Kanepeleri, Bekleme ve Misafir Sandalyeleri


Ofis mobilyaları | Ofis koltukları

Statü olarak yönetici, personel, misafir ve müşteri koltukları olarak gruplandırdığımız ürünler bu sayfamızda yer alıyor. Sınırsız renklerde üretebildiğimiz bu ürünlerden ofisinizin ihtiyaç duyduğu koltukları bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Yöneticiler ve patronlar için müdür, makam patron koltukları, personeller, öğrenciler ve çalışanlar için çalışma koltukları, müşteri ve misafir ağırlamak için ise kanepeler ve bekleme koltukları yer alıyor. Ürünlerimizin tamamı yerli üretim olup, mümkün mertebe ithal ürün barındırmaya gayret göstermekteyiz. Kendi imalatımız olan bu koltuklarda üretim opsiyonelliği siz değerli müşterilerimizin inisiyatifindedir. Deri, kumaş ve file renginden tutunda iplik rengine kadar ofisinize özel üretim yapılmaktadır. Ofis koltukları üzerine yüzlerce çeşidi kullanıcı ergonomisine göre hazırlamaktayız. Tüm ürünlerimiz minimum 2 yıl garantilidir.
Yönetici Koltukları Personel Koltukları Misafir - Bekleme Ofis Kanepeleri Konferans Koltukları TaburelerYönetici Koltukları
Makam Koltukları, Yönetici Koltukları, Müdür Koltukları

işyerlerinde, ofislerde, homeoffice mekânlarda vb. her türlü mekânda kullanılabilen ürün gruplarıdır. Genel yapısı itibariyle masa önlerinde bulunan misafir koltuklarından daha heybetli bir görünümü olup, yöneticiler için tasarlanmıştır. Mekanizma ve amortisörü sayesinde vücut ergonomisine göre oturum şekli değiştirilebilir. Böylelikle uzun süreli kullanımlar sonucu vücutta oluşabilecek kasılmaların en aza indirgenmesi amaçlanmaktadır. Metal, ahşap, plastik ve alüminyum malzeme seçenekleri ile estetik ve uzun ömürlülük etkenleri göz önünde bulundurulmaktadır. İstenilen renklerde, kumaş, deri veya file malzemeler ile döşeme yapılabilir.
Çalışma Koltukları
Çalışma Koltukları, Çalışma Koltuğu Modelleri

Çalışma koltukları genel olarak günlük masa başında kullanılan hareketli koltuklardır. Bu kategoride sunduğumuz koltuklarımız toplantı odalarında, bilgisayar çalışma masalarında ve sekreter masaları gibi çeşitli çalışma masalarında kullanılan koltuk çeşitleridir.
Misafir Bekleme
Misafir Koltukları, Bekleme Koltukları, Ziyaretçi Koltukları

Ağırlama ve bekleme alanlarında kullanılan koltuk gruplarıdır. Tekli, 2li, üçlü veya çok kişilik çeşitleri mevcuttur. Derili ve kumaş döşemeli olup isteğe özel farklı kaplamalar da yapılabilir. Bekleme alanlarında gazete, çay ve kahve için sehpalı modelleri de mevcut.
Ofis Kanepeleri
Ofis Kanepeleri, Tekli 2li ve 3lü Ofis Kanepeleri, Köşe Ofis Kanepe Takımları

Ofis kanepeleri tekli, ikili, üçlü veya köşe seçenekleri ile üretilen, ofislerde, lobi ve karşılama alanlarında, bekleme alanlarında veya iş sektörüne ait dinlenme odalarında kullanılan koltuklardır. Tasarımsal yapıları, rahat ve ergonomik oluşları, görünüm açısından ağır ve oturaklı oluşları ofislerde tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Ofis ve home office mekanlar için ürettiğimiz ofis kanepe modelleri kumaş veya deri olarak üretiyoruz. Yüzlerce renk ve materyal seçeneği mevcuttur. Her bütçeye uygun ofis kanepeleri ürün yelpazemizde mevcuttur. Ahşap ve metal iskelet üzerine kumaş, suni veya hakiki deri seçenekleri ile dilediğiniz kanepe modelini üretiyoruz. Ayrıca temini tarafınızdan yapılacak özel kumaş veya derilerle de üretim yapıyoruz. Firmamızın ofis kanepeleri hususunda geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Ofisinize en uygun kanepe takımı için satış temsilcilerimizden destek isteyiniz. Ofisinize gelen ziyaretçilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için ofis kanepelerinden daha rahat bir ürün grubu henüz ofis mobilyaları sektöründe keşfedilmemiştir. Bu sebeple seçilecek ürün hem kurumsal kimliğinizi yansıtacağından hemde müşterilerinizin memnuniyeti ile ilişkili olacağı için bizce önemli bir konudur. Bu yüzden makam odanıza veya ofisinize en uygun kanepe modelini seçmelisiniz.
Tabureler
Kısa ve Uzun Tabureler, Bar Tabureleri, Tabure Model ve Fiyatlar

Tekerli tekersiz, kısa ve uzun tabure çeşitleridir. Deri veya kumaş döşemeli seçenekleriyle, istenilen renk ve adetlerde üretilmekte olup, tekil satışı bulunmamaktadır. Kafeteryalar için bar tabureleri, laboratuvar ve çeşitli endüstriyel mekanlarda kullanıma yönelik çeşitleri vardır.
Konferans
Konferans Koltukları, Dershane Koltukları, Seminer / Sinema Koltukları

Toplantı veya konferans salonları, sinema salonları veya dershaneler için yazı tablalı veya sepetli konferans koltukları. Bu kategorideki ürünlerimizin tekil satışı yoktur. Toplu alımlarınız için lütfen teklif alınız.


Showroom 1 - Ofis Mobilyaları Mağazamız

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Showroom 2 - Ev Mobilyaları Mağazamız

Masko 5B Blok No: 14 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 00 43
Faks : 0(212) 675 00 07
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin