Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Vip Müdür Mobilyası Takımı ahşap abanoz renk seçeneği elma beyaz renk alternatifi
Vip Müdür Mobilyası Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Menta 200 Cm Lik Makam Masası
Menta 200 Cm Lik Makam Masası
MS654
1 adet
200 x 90 x 75 cm
-
üst Tablası 2 Renkli Sehpa
üst Tablası 2 Renkli Sehpa
MS655
1 adet
80 x 50 x 45 cm
-
Beyaz Kapaklı Etejer
Beyaz Kapaklı Etejer
MS656
1 adet
90 x 55 x 75 cm
-
Beyaz Kapaklı Büro Dolabı
Beyaz Kapaklı Büro Dolabı
MS657
1 adet
195 x 40 x 92 cm
-
Teknik Merkezi Kilitli Keson
Teknik Merkezi Kilitli Keson
MS668
1 adet
40 x 45 x 61 cm
-

Vip Müdür Mobilyası Takımı

Kodu
: MS625

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

VIP Müdür Mobilyası Takım


Çift renkli konsept tasarımı olan masa takımı, beyaz renk takımda sabitlenmiş ve diğer yardımcı renklerde ise 6 farklı alternatif renk seçeneği mevcuttur. Takımda, masanın ön perde kısmında ve dolabın üst kısmında desenli MDF malzemeden üretilmiş paneller yer almaktadır. Takımı oluşturan parçalar; masa, sehpa, etajer, dolap ve keson olmak üzere 5 adettir. Makam takımının masa, etajer ve sehpası tasarımı gereği ayak kısımları tabla kısımlarının alt uç kısımlarına monte edilmiştir. Takımın tamamında nikelaj kaplı plastik pingo ayaklar kullanılmıştır. Bu ayaklar, kullanıldığı ürünün yükseklik ayarının değiştirilmesini mümkün kılmakta ve bu sayede farklı zemin türlerine uyum sağlayarak sallantısının kesilmesi sağlanmıştır.

Masa, takımın ana elemanı sayılabilmektedir. Makam takımları ölçülerine uygun 200cm. genişliğe 90cm. derinliğe 75cm. yüksekliğe sahiptir. Masanın tablası 3 parçadan oluşmaktadır. Masanın modern görünümünü kuvvetli kılan beyaz ana renk melamin malzeme tablanın orta kısmında, yardımcı renklerden imal edilen melamin parçalar ise beyaz parçanın sağ ve solunda yer almaktadır. Tabla ve ayak kalınlığı 48mm. dir. Ön perde dalgalı desenli parlak MDF malzemeden üretilmiştir. Ön perde ayaklara ve tablaya monte edilmiştir. Ön kısımdan 15cm. içeride, alt kısım yani yerden 25cm. yüksekte monte edilmiştir.

Etajer ön perde, raf kapakları ve rafları 18mm. kalan ayak ve tabla kısımları ise 48mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Etajerin raf kapakları masanın ön perdesine uyum sağlaması adına parlak melamin malzemeden üretilmiştir. Etajerin yerden yüksekliği masa ile aynı seviyededir. Etajerin kapak ve tabla arasında bir raf daha yer almaktadır.

Sehpa, masa ile uyum halinde olması için üst tabla kısmı masa gibi 3 parçadan oluşmaktadır. Sehpanın mecmua eklentisi hariç tüm kısımları 48mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Sehpanın dizaynı masa gibi ayakları tablanın alt uç kısımlarına monte edilmiştir.

Dolabın ölçüleri, soldan sağa genişliği 195cm. önden arka kısma derinliği 40cm. yerden en üst kısma kadar olan yüksekliği 93cm. dir. Etajerin parlak kapakları gibi dolabında kapakları parlak melamin malzemeden üretilmiştir. Dolabın üst kısmında taç yoktur. Üzeri açıktır ve açık olan kısmın arkası masanın ön perdesi gibi dalgalı desenli parlak MDF malzemeden üretilmiştir.
Ahşap Renk SeçenekleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin