Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Sümenli Büro Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Sümenli Büro Masası
Sümenli Büro Masası
MS257
1 adet
180 x 90 x 75 cm
-
çizgi Detaylı 210 Cm Ofis Masası
Seçenek 1) -
MS638

çizgi Detaylı 210 Cm Ofis Masası
210 x 100 x 75 cm
-
Raflı Ve Ahşap Kapaklı Etajer
Raflı Ve Ahşap Kapaklı Etajer
MS258
1 adet
100 x 50 x 75 cm
-
Müdür Odası Için Orta Sehpa
Müdür Odası Için Orta Sehpa
MS259
1 adet
70 x 50 x 40 cm
-
Venge Ahşap Kapaklı Makam Odası Dolabı
Venge Ahşap Kapaklı Makam Odası Dolabı
MS260
1 adet
240 x 40 x 120 cm
-
3 çekmeceli Kilitli Tekerli Keson
3 çekmeceli Kilitli Tekerli Keson
MS1171
1 adet
40 x 45 x 60 cm
-

Sümenli Büro Takımı

Kodu
: MS256

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Çarpıcı, kararlı ve zeki adımların başarının sırrı olduğunu bilenlere. Sümenli Büro Takımı, iş yaşamında başarının sırrını bilenler için üretildi. Büro takımlarında düz hatlar ile eğrisel tasarım dili kullanılmış ürünler pek sık rastlanmamaktadır. Bu büro takımımızın düz hatlara sahip olan sehpa etajer ve dolabı yanı sıra masada kullanılan tabla ve ön perde açılı şekilde imal edilmiştir. Masa takımı toplamda beş parçadan oluşmaktadır. Takımın parçalarının özellikleri alt kısımda bulunmaktadır.

Masanın iki farklı genişlik ölçüsü bulunmaktadır. Masa soldan sağa 180cm. ve 210cm. genişliğe, önden arkaya 90cm. derinliğe ve 78cm. yüksekliğe sahiptir. Masa tablasının ön kısmı belirli bir açıya sahip olduğu için orta noktada ki 90cm.lik ölçü kenarlara gidildikçe azalmakta ve 80cm. ye düşmektedir. Tablada olduğu gibi ön perde de oval kesim detaylarına sahiptir. Ön perdenin orta kısmı yerden 20cm. yukarıda olacak şekilde üretilmiştir. Ön perdede ayak ve tabla kısımlarına uyum sağlaması adına birbirine 10 cm. aralıkla monte edilmiş alüminyum çıtalar yer almaktadır. Tabla ve ayaklar 18+18+18 toplamda 54mm. kalınlığında 3 adet 18mm. melamin malzemenin birbirine adapte edilmesi ile üretilmiştir. Konsepti gereği bu 3 malzemenin iki baş kısmındaki melamin malzemenin bant rengi masanın genel rengine uyum sağlamaktadır. Orta kısımdaki melamin malzemenin bant rengi ise ikinci seçilmiş renkte bantlanmaktadır.

Sehpanın da masada olduğu gibi iki farklı ölçüsü mevcuttur. Büyük sehpanın ölçüleri soldan sağa genişlik 100cm. önden arkaya derinlik 60cm. yerden tabla üstü yüksekliği 45cm. dir. Masa ve diğer parçalarda olduğu gibi tabla ve ayak kısımları 3 kat 18mm. melamin malzemeden üretilmektedir. Sehpanın tablasının hemen altında yer alan melamin parça, sehpanın sallantısını engellemek için ayaklara monte edilmiştir. Sehpanın iki ayak arasına yer alan, yerden 15cm. yüksekte monte edilmiş olan melamin malzeme, sehpanın sağlamlığını arttırmış olmakla beraber, gazete-dergi gibi mecmuaların konumlandırılması amaçlanmıştır.

Etajerin ölçüleri soldan sağa genişliği 100cm. önden arkaya derinliği 50cm.ve yerden yüksekliği 78cm. dir. Diğer takım elemanları haricinde sadece dolap ve etajerin tablası 3 adet birbirine adapte edilmiş 18mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Etajerde sağlı sollu olarak toplamda 4 raf bulunmaktadır. Standart olarak sol kısımdaki 2 rafı kapatan bir adet kapak bulunmaktadır. Kapak kullanıcının isteğine göre sağ tarafa da alınabilmektedir.

Dolabın ölçüleri soldan sağa genişliği 240 cm. önden arkaya derinliği 40 cm. dolap üst kısmının yerden yüksekliği ise 120 cm.dir. Dolap toplamda 9 rafa sahiptir. Bu rafların orta üst kısımdaki raf hariç tüm raflarda kapaklar mevcuttur. Üst tac kısmı birbirine adapte edilmiş 3 adet 18mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Dolabın en alt kısmında 8 adet ayarlanabilir ayak bulunmaktadır. Bu ayakların ayarlanabilir olmasının nedeni, farklı zemin düzlemlerine uyum sağlaması, dengeli bir duruşta konumlandırılabilmesidir.
Ahşap Renk SeçenekleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin