Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Mipa Makam Takımı abanoz siyah deri makam mobilya
Mipa Makam Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Mipa Makam Masa
Mipa Makam Masa
1580
1 adet
220 x 95 x 75 cm
-
Mipa Makam Etajer
Mipa Makam Etajer
1583
1 adet
90 x 60 x 75 cm
-
Mipa Makam Dolap
Mipa Makam Dolap
1582
1 adet
220 x 42 x 120 cm
-
Mipa Makam Sehpa
Mipa Makam Sehpa
1581
1 adet
90 x 60 x 45 cm
-
Makam Masa Altı Tekerlekli çekmece Keson
Makam Masa Altı Tekerlekli çekmece Keson
MS2030
1 adet
45 x 50 x 60 cm
-

Mipa Makam Takımı

Kodu
: 1579

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Deri tasarıma sahip, karizmatik bir dış görünüşlü ve ihtişamlı bir takımdır. Kalın tabla ve ayak detayı, takımdaki tüm parçalarda anı şekilde kullanılmıştır. Takımdaki parçaların bir diğer ortak noktası, deri malzeme detaylarının olmasıdır. Takımda bulunan parçalar; masa, sehpa, etajer, dolap ve kesondur.

Masanın tek genişlik ölçüsü bulunmaktadır. Masanın 220cm. genişlik, 95cm. derinlik, 75cm. yükseklik ölçüsü mevcuttur. Masanın tabla ve perdesinde deri malzeme kullanılmıştır. Masanın tablası ile ayak ve perde arasında krom halkalar kullanılarak yükseltilmiştir. Ön perde ve ayak kısımları, kısaca masanın alt taban kısmında yer alan pingolar sayesinde 1.5cm. yüksekliğe erişilmiştir. Ön perde kısmı ön kısımdan 10cm. pay bırakılarak monte edilmiştir.

Sehpanın 90cm. genişlik ölçüsü, 60cm. derinlik ölçüsü, 45cm. yükseklik ölçüsü bulunmaktadır. Sehpanın ayakları arasında 30mm. kalınlığındaki parça üzerinde bulunan krom halkalar üzerine tabla monte edilmiştir. Tabla üzerine takımın ön önemli detaya sahip olmasını sağlayan deri malzeme kullanılmıştır.

Etajer 90cm. genişliğe, 60cm. derinliğe, 75cm. yüksekliğe sahiptir. Etajer 2 rafa ve 2 adet kapağa sahiptir. Takım genelinde ki deri malzeme, kapaklarda ve tabla üzerinde kullanılmıştır. Etajer, masanın 1 numaralı yardımcı elemanı görevi verilmiş ve masa ile aynı yükseklikte imal edilmiştir.

Dolap masa ile aynı genişlik ölçüsüne sahip olması adına 220cm. genişliğe sahiptir. Diğer ölçüleri; önden arka kısma 42cm. derinlik ölçüsüne, yerden üst kısma kadar olan yükseklik ölçüsü ise 120cm. dir. Dolap, etajer ve kesondan daha önemli bir depolama birimidir. Bünyesinde 12 adet raf bulunmaktadır. Bu raflarda bulunan materyallerin gizliliği için, dolabın ön kısmında 2 adet uzun, 3 adet kısa kapak bulunmaktadır. Kapakların ön yüzlerinde takımın genelinde bulunan deri malzeme kullanılmıştır. Kısa kapakların üzerinde açık, geniş bir raf bulunmaktadır.
Peşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin