Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Mdf ön Perdeli Yönetici Takımı 1
indirimli ürün Mdf ön Perdeli Yönetici Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
180 Cm Lik Ofis Masası
180 Cm Lik Ofis Masası
MS673
1 adet
180 x 90 x 75 cm
-
200 Cm Lik Ofis Masası
Seçenek 1) -
MS1178

200 Cm Lik Ofis Masası
200 x 90 x 75 cm
-
Dikdörtgen Tablalı Ofis Etejeri
Dikdörtgen Tablalı Ofis Etejeri
MS675
1 adet
100 x 50 x 75 cm
-
Izgaralı Ofis Sehpası
Izgaralı Ofis Sehpası
MS674
1 adet
80 x 50 x 40 cm
-
Çift Cam Kapaklı 8 Raflı Ofis Dolabı
Çift Cam Kapaklı 8 Raflı Ofis Dolabı
MS676
1 adet
202 x 40 x 152 cm
-
3 çekmeceli Kilitli Tekerli Keson
3 çekmeceli Kilitli Tekerli Keson
MS1171
1 adet
40 x 45 x 60 cm
-

Mdf ön Perdeli Yönetici Takımı

Kodu
: MS621

Kategori

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Yönetici Odaları için MDF Ön Perdeli Ofis Masa Takımı


Makam odalarında kullanılması ön görülen tipik modellere ne kadar benzese de, tasarımındaki ufak dokunuşlar ile diğer makam takımlarından farklı olması sağlanmıştır. Takım 5 parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar masa, sehpa, etajer, dolap ve kesondur. Masa, etajer ve sehpanın ayak kısımları 5cm.lik melamin malzemeden, üst tabla kısımları 30mm.lik melamin malzemeden üretilmiştir.

Masanın iki farklı genişlik ölçüsüne sahip modeli mevcuttur. Bu genişlik ölçüleri 200cm. ve 180cm.dir. Kalan ölçüler olan 90cm. derinlik ölçüsü, 75cm. yükseklik ölçüsü iki modelde de sabit olarak kullanılmıştır. Masanın ön perdesi MDF malzemeden üretilmiştir. Alt etek kısımlarında tasarımı gereği cnc delikleri bulunmaktadır. Daha öncede bahsedildiği üzere ayak kısımları 5cm. tabla kısmı 30mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Masanın tabla üzerinde kullanıcının azami kullanım alanında deri sümen malzeme yer almaktadır.

Sehpanın ölçüleri genişlik 80cm. derinlik 50cm. yükseklik 40cm. dir. Sehpanın alt taşıyıcı görevini gören kısım masanın ön perdesinde olduğu gibi MDF malzemeden üretilmiş olup, masa da olduğu gibi cnc delikleri bulunmaktadır. Sehpanın alt kısmında mecmua konulması için gzetelik olarak adlandırdığımız 18mm. melamin malzemeden üretilmiş ek bir parça bulunmaktadır.

Etajerin ölçüleri genişlik 100cm. derinlik 50cm. yükseklik 75cm. dir. Etajerde iki adet raf ve bu rafların iki adet kapağı mevcuttur. Etajerinde ayak kısımları 5cm. tablası 18mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Etajer masa ile aynı yükseklikte üretilmektedir. Bunun sebebi ise masanın yardımcı elemanı görevini üstlenmesidir. Masanın yan kısmına konumlandırılmaktadır.

Dolabın ölçüleri ise 202cm. genişliğe 40cm. derinliğe 152cm. yüksekliğe sahiptir. Dolap 16 rafa sahiptir. Bu 16 rafın sağ ve sol kısımda yer alan 4+4 raf, alüminyum çıtalı camlı kapak ile gizliliği sağlanmış ve dolaba modern bir görünüm kazandırılmıştır. Dolabın diğer makam takımlarına nazaran yüksek olması, ihtişamlı bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır.

Ön Perdesi Mdf Yönetici Takımı ürünümüz 2 yıl garantilidir. Toplam 15 adet renk seçeneği mevcuttur.
Ahşap Renk SeçenekleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin