Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Marbella Ofis Mobilya Takımı abanoz beyaz ofis mobilya grubu
Marbella Ofis Mobilya Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Makam Masa Altı Tekerlekli çekmece Keson
Makam Masa Altı Tekerlekli çekmece Keson
MS2030
1 adet
45 x 50 x 60 cm
-
Marbella Makam Masası
Marbella Makam Masası
MS3017
1 adet
200 x 100 x 75 cm
-
Marballe Sehpa
Marballe Sehpa
MS3018
1 adet
80 x 60 x 45 cm
-
Marbella Makam Masası Dolabı
Marbella Makam Masası Dolabı
MS3019
1 adet
200 x 45 x 95 cm
-
Marbella Makam Masası Etejeri
Marbella Makam Masası Etejeri
MS3020
1 adet
90 x 55 x 75 cm
-
Basic Hareketli 3lü Keson
Basic Hareketli 3lü Keson
MS3003
1 adet
40 x 45 x 57 cm
-

Marbella Ofis Mobilya Takımı

Kodu
: MS1990

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Makam takımımız aerodinamik bir yapıya sahiptir. Takımız modern çizgilerinin yanında, sportif olması adına çift renk kombinasyonu uygulanarak imal edilmiştir. Masa takımının 2 farklı renk seçeneğinin yanında sabit renk olarak beyaz renk kullanılmıştır. Sabit beyaz rengin yanı sıra seçenekli olan diğer iki renk sütlü kahve rengi olan marbella kirazı, koyu kahve ve kızıl karışımı ahşap rengi olan abanoz rengidir.

Masa 200cm. soldan sağa genişlik ölçüsüne, 100cm. önden arka kısma derinlik ölçüsüne, 75cm. yükseklik ölçüsüne sahiptir. Masanın tabla kısmı CNC kesim yapılarak ovallik verilmiştir. Arka kullanıcı kısmını ve tablanın ön kısmında kullanılmış olan ovallik masaya modern hava katmakla beraber kullanıcının masanın tüm kısımlarına ulaşması kolaylaştırılmıştır. Masanın tabla kısmı 30mm. ile 18mm. melamin malzemenin birbirine adapte edilmesi ile 48mm.kalınlığında üretilmiştir. Masanın ayakları, tabla altında 15cm. ile başlayarak alt taban kısmına doğru oval olarak uzanmakta ve alt bitim kısmında 8cm.e azalmaktadır. Ayağın yan kısımları beyaz renkte metal sac malzemeden üretilmiştir.

Takımda yer alan bir diğer ürün olan sehpanın genişlik ölçüsü 80cm. derinlik ölçüsü 60cm. yükseklik ölçüsü 45cm.dir. Sehpanın da masa gibi ayak ve tabla kalınlıkları aynıdır. Sehpanın ayaklarının yan kısımları da masa da olduğu gibi metal malzemeden üretilmiştir.

Etajer masanın yan kısmında konumlandırılması için üretilmiştir. Diğer takım elemanlarının aksine etajerin yan kısımları melamin arka kısmı metal malzemeden üretilmiştir. Etajerde 3 raf ve 2 adet kapak bulunmaktadır. Tabla altında yer alan raf kapaksız, alt iki raf kapaklıdır. Etajerin ölçüleri ise soldan sağa genişliği 90cm. önden arkaya derinliği 55cm. yerden yüksekliği masa ile aynı olması sebebiyle 75cm. dir.

Takımın en önemli depolama birimi olan dolap, 200cm. genişliğe, 45cm. derinliğe, 95cm. yüksekliğe sahiptir. Dolapta 2 kısa 2 uzun kapak bulunmaktadır. Orta kısımda geniş iki raf bulunmakta ve alttaki rafa kısa olan kapaklar monte edilmiştir. Uzun rafların arkasında ise 2şer adet raf toplamda 2 kapak arkasında 4 raf bulunmaktadır. Uzun kapaklar takımın estetiğine ayak uydurması ve takımın tasarımında kulp kullanılmadığı için açılımının kolay olması adına üst kısımları oval şekil verilerek üretilmiştir.
Peşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin