Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Kalos Makam Takımı makam masası abanoz beyaz renk
Kalos Makam Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Kalos Makam Masası
Kalos Makam Masası
1569
1 adet
220 x 90 x 75 cm
-
Kalos Makam Sehpası
Kalos Makam Sehpası
1571
1 adet
90 x 55 x 45 cm
-
Kalos Makam Dolabı
Kalos Makam Dolabı
1572
1 adet
220 x 41 x 120 cm
-
Kalos Makam Etajeri
Kalos Makam Etajeri
1570
1 adet
90 x 55 x 75 cm
-
Makam Takımı çekmecesi
Makam Takımı çekmecesi
MS1982
1 adet
45 x 50 x 65 cm
-

Kalos Makam Takımı

Kodu
: 1568

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Çağdaş tasarımın prensiplerini sonuna dek kullanılmış olduğumuz, ihtişamlı görünüme sahip olan bir takımımızdır. Takımızda dikkat çekici en önemli özelliği ise 5cm. kenar kalınlığına sahip olmasıdır. Takımımız çift renk kombinasyonu göz önünde bulundurularak imal edilmiştir. Ana renk beyaz olarak sabit, kalan kısımlar ise ‘marbella kirazı’ yada ‘abanoz’ renginde imal edilebilmektedir. Çift renk kombinasyonu takımın tüm parçalarında kullanılmıştır.

Takımın masası 220cm. genişlik, 90cm. derinlik, 75cm. yükseklik ölçülerine sahiptir. Masanın tablasında ana renk olan beyaz sağ ve solda 20şer cm. lik parçalarda, orta kısımda 180cm. lik seçenekli renklerden oluşan parçaların birbirine adapte edilmesi ile üretilmektedir. Masa ön kısımdan bakıldığında tabla, ayak ve alt baza kısmı yekpare dikdörtgen şeklindedir. Masanın ön perde kısmı kenarlarda melamin malzeme, orta kısmında oluklu parlak lake boyanmış MDF parçadan imal edilmiştir.

Takımın sehpası 90cm. genişliğe, 55cm. derinliğe, 45cm. yükseklik ölçülerine sahiptir. Masa ve diğer takım elemanlarında olduğu gibi tabla ve ayak kalınlıkları 5cm. melamin malzemeden üretilmiştir. Çift renk kombinasyonu sehpada da uygulanmıştır.

Etajer 5cm. tabla ve kalınlığa sahiptir. 2 adet kapağa sahiptir. Kapakların ardında iki adet raf bulunmaktadır. Kapaklar 18mm. melamin malzemeden üretilmiş ve üst kısımlarında parlak krom metal kulplar yer almaktadır. Etajer 90cm. genişliğe, 55cm. derinliğe ve 75cm. yüksekliğe sahiptir.

Takımın masa arkasında konumlandırılması ve en önemli depolama birimi olarak kullanılması hedeflenerek üretilmiştir. Dolap tasarımı itibari ile diğer parçalara uyum sağlaması adına 5 cm. kalınlığında melamin malzemeden üretilmiştir. Dolap 3 kısa 2 uzun olmak üzere 5 kapaktan imal edilmiştir. Ortada uzun kapaksız rafa, kapakların ardında ise 10 adet rafa sahiptir. Dolabın ölçüleri ise; 220cm. genişliği, 41cm. derinliği, 120cm. yüksekliğe sahiptir.
Peşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin