Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Felina Yönetici Takımı koyu renk seçenekli yönetici mobilyası
Felina Yönetici Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Felina Yönetici Masası
Felina Yönetici Masası
1559
1 adet
200 x 90 x 75 cm
-
Felina Yönetici Etajeri
Felina Yönetici Etajeri
1560
1 adet
180 x 60 x 60 cm
-
Felina Yönetici Sehpası
Felina Yönetici Sehpası
1561
1 adet
80 x 50 x 45 cm
-
Felina Yönetici Dolabı
Felina Yönetici Dolabı
1562
1 adet
220 x 48 x 86 cm
-

Felina Yönetici Takımı

Kodu
: 1558

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Kendinden L görünümlü, oval kenarlı metal ayaklı bir takımdır. Modern görünümlü olup, üründe kullanılan tüm malzemeler 1. kalitedir. Parlak malzemelidir. Farklı materyallerden üretilmiş olmasına rağmen makam takımımızın en dikkat çekici özelliği tüm kısımlarının parlak malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Tamamen modern çizgilere sahip takımızın en dikkat çekici parçası etajerli masası ve etajeri ile aynı özelliklere sahip ve uyum içinde olması sağlanmış olan dolabıdır.

Takımın masası, kullanıcının isteğine göre sağ yada sol kısımda konumlandırılabilen etajere sahiptir. Etajerin kendi ölçüsü masaya karşıdan bakıldığı anda önden kısma doğru 180cm. genişlik, soldan sağ kısma 60cm. derinlik ve 60cm. yüksekliğe sahiptir. Masanın kendi ölçüsü soldan sağa 200cm. genişliğe, önden arka kısma 90cm. derinliğe ve 75cm. yüksekliğe sahiptir. Masanın tablası 30mm. parlak melamin malzemeden, ön perde kısmı 18mm. parlak MDF malzemeden üretilmiştir. Etajer ile masa tablası arasında 10cm. yüksekliğinde krom kaplı metal malzemeden üretilmiş bir parça yer almaktadır. Tabla ve etajer arasındaki bağlantı parçası ile aynı üretim özelliklerine sahip olan bir diğer parçada masanın diğer kısmında yer almakta olup derinliği masa ile aynı ölçülerde, yüksekliği 70cm.dir.

Dolap 220cm. genişliğe, 48cm. derinliğe, 86cm. yüksekliğe sahiptir. Dolapta sağ kısımda 2, sol kısımda 2 olmak üzere toplamda 4 kapağı bulunmaktadır. Kapaklar arasında ise 3 adet çekmece bulunmaktadır. Bu kapak ve çekmece detayları masanın etajerinde de aynıdır. Dolap ve etajerde bulunan kapak ve çekmecelerde yavaş kapanma özelliği olan ray ve menteşeler bulunmaktadır. Kapak ve çekmecelerin kulp detayları da ayaklarda olan krom kaplı metal malzemeden üretilmiştir. Sehpa ise 80cm. genişlik, 50cm. derinlik ve 45cm. yükseklik ölçülerine sahiptir. Sehpanın tablası da masa tablası gibi 30mm. parlak melamin malzemeden üretilmiştir. Ayakları ise takımın tüm parçalarında olduğu gibi krom kaplı metal malzemeden üretilmiştir.
Peşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin