Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Derili Makam Odası Mobilyası iç görünümü venge rengi iç resmi boss takım kapitoneli
Derili Makam Odası Mobilyası
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Kapitoneli Ahşap Makam Masasi
Kapitoneli Ahşap Makam Masasi
MS776
1 adet
220 x 100 x 75 cm
-
Ahşap Makam Sehpasi
Ahşap Makam Sehpasi
MS777
1 adet
100 x 55 x 45 cm
-
Ahşap Yan Masa Etejeri
Ahşap Yan Masa Etejeri
MS778
1 adet
110 x 50 x 76 cm
-
5 Kapakli Ahşap Klasör Ofis Dolabi
5 Kapakli Ahşap Klasör Ofis Dolabi
MS779
1 adet
215 x 40 x 121 cm
-

Derili Makam Odası Mobilyası

Kodu
: MS683

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Boss Deri Kapitoneli Suntalem Patron Masası


Ağır mekanların ilk tercihleri arasında yer alan kapitone dikiş detayı, bu makam takımımızda kullanılmıştır. Görsel ağırlığını e üst seviyede tutmuş olduğumuz makam takımımız genellikle standart koyu kahve tonlarına sahip renklerde üretilmektedir. Tüm takımda seçmeli ana renk olarak koyu, yardımcı renk olarak sabit gri renk melamin malzeme kullanılmıştır. Takımı oluşturan parçalar, masa, sehpa, etajer ve dolaptır.

Masa diğer makam takımlarında yer alan masalardan daha farklı tarzda üretilmiştir. Masanın ön perdesi kapitone dikişli deri malzemeden üretilmiştir. Masanın sağ kısmına 3 çekmeceli keson, sol kısmına 2 raflı kapaklı dolap adapte edilmiştir. Masanın üst kısmında, azami kullanıcı ölçülerinde deri sümen bulunmaktadır. Masa 220cm. genişliğe, 100cm. derinliğe ve 75cm. yükseklik ölçülerine sahiptir. Ölçüleri bakımından da diğer masalardan farklı olarak tasarlanmıştır.

Sehpa iki adet 15cm. lik ayağa adapte edilmiş olan tabla ve alt dengeleyici tablaya sahiptir. Sehpanın ölçüleri ise genişliği 100cm. derinliği 55cm. ve yüksekliği 40cm.dir. Tablası 30mm. ana renk, 8mm. yardımcı renkte melamin malzemenin birbirine adapte edilmesi ile imal edilmiştir. Sehpanın alt dengeleyici tablası ayrıca mecmualar, kitaplar v.b. ürünlerin konumlandırılması içinde sehpaya eklenmiştir.

Etajer masanın yan kısmına konumlandırılması için düşünülmüş ve buna göre üretilmiştir. Etajerler toplamda 6 raf bulunmakta ve bu raflardan ortada bulunan 2 si açık sağ ve sol kısımda yer alan 4 raf ise kapaklıdır. Etajerin tablası 38mm. melamin malzemeden üretilmiştir. Yüksekliği masa göre uyarlanması adına 75cm.dir. Genişliği 110cm. derinliği 50cm.dir.

Dolabın ölçüleri; soldan sağa genişliği 215cm. önden arkaya derinliği 40cm. yerden yüksekliği ise 121 cm.dir. Dolapta 3 kısa, 4 uzun kapak yer almaktadır. Toplamda 12 rafa sahiptir. Orta kısımda, uzun kapakların arasında geniş bir raf bulunmaktadır. Dolap geniş ve yüksek olması sayesinde, arşivleme gereksinimlerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.
Ahşap Renk SeçenekleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin