Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları
  • Masko 3000 m2 büro mobilya mağazası
  • mobilyaSiparisi.com Teknik Büro Mobilyaları kuruluşudur.
  • Makam Büro Mobilyaları, Patron Mobilyaları, Makam odaları
  • Toptan / Perakende Makam Takımları
  • Büro Mobilyaları İmalat ve Satışı
  • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
  • Masko Büro Mobilyaları | A Kalite hizmet...
  • Makam odası, Makam Odaları, Makam Oda Takımları
0(212) 675 03 06 Mimarlar için Hesabım 0    Arama
Sitemiz güncelleniyor.
Lütfen www.teknikofis.com kurumsal sayfamızı ziyaret ediniz..
Alüminyum çıtalı şef Masası Takımı wenge renk görünümü Kodlu görünüm, ofis masası, etajer, sehpa, dolap Ön Görüntü Dolap
Alüminyum çıtalı şef Masası Takımı
Paylaş
Yorumlar
Ürünümüzle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.
TAKIM DETAYLARI
Ortası Sümenli Büro Masası
Ortası Sümenli Büro Masası
MS231
1 adet
180 x 90 x 75 cm
-
Alüminyum çıtalı 200 Cm Büro Masası
Seçenek 1) -
MS790

Alüminyum çıtalı 200 Cm Büro Masası
200 x 90 x 75 cm
-
Büro Etajeri
Büro Etajeri
MS232
1 adet
100 x 55 x 75 cm
-
Büro Sehpası
Büro Sehpası
MS233
1 adet
70 x 50 x 40 cm
-
Açık 3 Raflı Büro Dolabı
Açık 3 Raflı Büro Dolabı
MS234
1 adet
170 x 40 x 121 cm
-
3 çekmeceli Kilitli Tekerli Keson
3 çekmeceli Kilitli Tekerli Keson
MS1171
1 adet
40 x 45 x 60 cm
-

Alüminyum çıtalı şef Masası Takımı

Kodu
: MS229

Kategori

Fiyatı
: sorunuz

(adet ve teslim yerine göre teklif isteyiniz.)Ürün Bilgileri
Ödeme Çeşitleri
Sevkiyat, Kargo ve Montaj
Sıkça Sorulanlar
İletişim

Şef Odaları için Büro Mobilya Takımı


Güçlü ve sofistike tasarımıyla öne çıkan Şef Masa Takımı gerçeğe odaklı ama trendinde önemini göz ardı etmeyen bir çizgi sunar. Minimalist büro mobilya tasarımına uygun şekilde üretilmiş, modern bürolara ise uyum sağlaması için alüminyum çıtalar masa takımına monte edilmiştir. Alüminyum çıtalar masa takımında yer alan birimlere açılmış yuvalara, çıtalarda bulunan tırnaklar ile sıkıştırılarak monte edilmiştir. Masa takımı toplamda 5 adet üründen oluşmaktadır. Bunlar; Masa, Sehpa, Etajer, Dolap ve Kesondur.

Masanın iki farklı ölçüsü mevcuttur. 200cm. ve 180cm. olan iki farklı genişlik ölçüsünün yanı sıra 90cm. derinlik ve 77cm. yükseklik ölçüleri sabittir. Masanın tabla ve ayak kısımları 48mm. ön perdesi 18mm. kalınlığında melamin malzemeden imal edilmiştir. Tablanın kullanım alanı kısmında deri malzeme kullanılmıştır. Deri malzemenin ölçülerinde masanın tablasında CNC makine ile bir oyuk açılmış ve deri malzeme tablaya adapte edildiği anda üst yüzeyi ile aynı kota ulaştırılmıştır. Masanın ön perde kısmı yerden 15cm. yukarıda olacak şekilde imal edilmiştir. Masanın ayaklarında, zemine temas eden kısımda sallantı oluşma ihtimaline karşın ayarlanabilir pingolar bulunmaktadır.

Sehpanın ölçüleri; genişlik 70cm. derinlik 50cm. yükseklik 45cm. dir. Üst tablası ve ayakları 48mm. tabla altı denge aksamları ve alt gazetelik kısmı 18mm. kalınlığında melamin malzemeden üretilmiştir. Sehpanın üretimindeki temel amaç, masa önünde misafir koltukları arasında yada yanlarında konumlandırılarak, misafirlere hizmet etmesidir.

Etajerin ölçüleri; genişlik 100cm. derinlik 55cm. yükseklik 77cm. dir. Etajer alt kısmı dikine ve yatayına 18mm. parçalar ile 4 eşit kısma bölünmüştür. Sol kısımda yer alan 2 rafı kapatan bir kapak bulunmaktadır. Bu kapak kullanıcının isteğine göre sağa yada sola ayarlanabilmektedir. Etajer ofiste kullanılan yazıcı, faks cihazı, bilgisayar monitörü veya dizüstü bilgisayar gibi ofis malzemelerini konumlandırabileceğiniz bir birimdir.

Dolabın ölçüleri; genişlik 170cm. derinlik 40cm. yükseklik 122cm. dir. Dolap alt kısımdan bir adet dikey parçaya iki adet yatay parçaya sahiptir. Parçalar sayesinde dolap 6 eşit ölçülerde rafa sahiptir. Etajerde olduğu gibi dolapta da kapak bulunmaktadır. Yine etajerde olduğu gibi kapak dolabın sol kısımda yer almakta olup kullanıcının isteğine göre sağ yönde de konumlandırılabilmektedir. Raf ölçüleri klasör ölçülerine göre uygulanmıştır.
Ahşap Renk SeçenekleriPeşin
Havale, eft, kredi kartı veya İstanbul mağazalarımızdan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için ister web sitemiz üzerinden satın alabilir, isterseniz de mail order seçeneğini kullanabilirsiniz.
Taksit

Web Sitemizden Online Ödeme Garanti bankası kartları veya diğer tüm bonus kartlara taksit ile ödeyebilirsiniz.
Mağazalarımızdan Garanti, anlaşmalı banka bonus kartları, yapıkredi veya finansbank kredi kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Ön Ödemeli (kaparo bakiyesi)

İstanbul içi siparişlerinizde sadece ön bakiyeyi nakit veya havale olarak, kalan bakiyeyi teslimatta garanti, yapı kredi veya finansbank banka kartlarına taksit ile ödeyebilirsiniz.
Sevkiyat
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizin sevkiyatını kendi ekip ve araçlarımızla ücretsiz yapıyoruz.
Montaj
İstanbul içi kdv hariç 1000 TL yi geçen tüm siparişlerinizi, kendi ekip ve araçlarımızla sevkiyatını ve montajını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kargo Bizden Kampanyası
İstanbul içi siparişlerinizde kdv hariç 1000 TL, İstanbul dışı tüm mobilya alımlarınızda ise kdv hariç 2000 TL ve üzeri siparişlerinize kargo ücretsizdir.

Kampanya koşulları

* Kargo bizden kampanyası, alıcının bulunduğu şehir merkez adresleri için geçerli olup, aktarma şartı koşulan ilçelerde kargo aktarma ücreti alıcıya aittir.

* İstanbul dışı kargo gönderimlerinde, kolili olan ürün grupları dışında kalan kanepe ve koltuk gibi hacimli ürünlerde kargo alıcıya aittir. (Detaylı bilgi için lütfen arayınız. 0(212) 675 03 06)

* Kargo kampanyası kampanyalı olarak işaretlenmiş olan ürünler için geçerli değildir.
Bu ürünün başka renkleri var mıdır?
Evet, her bir ürünümüzün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün resimleri altlarında yer alan renk seçeneklerinden renk tercihi yapabilirsiniz.
(Not: Ürün renkleri tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Teslim ve imalat süresi
Ahşap mobilya gruplarında sipariş verdiğiniz güne bağlı olarak maksimum 7 iş günü, koltuk ve kanepe türü ürünlerde 3 ila 7 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Ürünün farklı ebatları var mıdır?
Ahşap mobilya gruplarında bir çok masa ve dolap gibi parçaların ölçü opsiyonları bulunmakta olup, ürün detay sayfalarında tanımlanmaktadır. Ürün parça detayları tanımlanmamış ise müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Takım ürünlerdeki mobilyalardan herhangi birini tek olarak satın alabilir miyim?
Set olarak sunduğumuz takımlardaki parçalardan herhangi bir ürünü tek olarak da sipariş verebilirsiniz.
Özel imalat yapıyor musunuz?
Evet, özel üretim yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız, anahtar teslim projeleriniz veya özel imalat gerektiren tek ürün çalışmalarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
Bu ürün garantili midir?
Sitemizde yayınlanan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Sipariş vermek istiyorum
Ofis Mobilya siparişi vermek için bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Sepete ekle, teklif iste, satın al adımlarından veya firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
İstanbul dışından mobilya siparişi verebilir miyim?
Türkiye 'nin her bir il ve ilçesine mobilya gönderimi yapılmaktadır. Yakın illere sipariş büyüklüğüne bağlı olarak kendi araçlarımızla sevkiyat ve montaj yapıyoruz. Uzak illere ise ambar veya kargo şirketleri ile de gönderim yapıyoruz. Kargo kampanyalarımız için "Sevkiyat, Kargo ve Montaj" sekmesindeki bilgileri inceleyebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Showroom

Masko Mobilyacılar Sitesi 5 A Blok No: 19 - 21 - 23
Başakşehir / İSTANBUL

Gsm : 0507 214 87 23
Gsm : 0530 265 22 77Tel : 0212 675 03 06
Faks: 0212 675 12 22

E-Posta: info@mobilyasiparisi.com
İLETİŞİM FORMU


Showroom

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin